אודות

חברת “איתי גיל הנדסה” עוסקת מאז שנת 2006 בתחומי הביצוע והיזמות. אנחנו מומחים בבניית בתים ובניינים בסטנדרט יוקרה, החברה היא חברה משפחתית המנוהלת על ידי איתי גיל ושני אחיו אסף ואלי.

במהלך שנות פעילותה, פיתחה החברה מומחיות ומקצוענות ברמות הגבוהות ביותר בבניית בתי יוקרה פרטיים ובנייני תמ”א (התחדשות עירונית) באיכויות מהגבוהות בארץ. הניסיון המגוון והעשיר בשילוב יכולות תפעוליות גבוהות, מאפשרים לחברת “איתי גיל הנדסה” לנהל מספר פרוייקטים במקביל ולהעניק ללקוחותיה שירות 24/7, ברמת איכות מוקפדת וביכולת התמודדות עם מורכבויות מהגבוהות ביותר.

אנחנו מבצעים פרוייקטי בנייה מתחילתם ועד סופם ומעניקים שירות ואחריות לאורך שנים. אנו מספקים שירותי קבלן ראשי או קבלן מפתח, בהתאם לצרכי לקוחותינו.

אנחנו מומחים בבניית שלד וגמר בסטנדרטים מהגבוהים ביותר, כולל שימוש ושילוב של מערכות בעלות מורכבות המיוצרות בארץ ובחו”ל. אנחנו בעלי ניסיון מקצועי מגוון ועשיר בתחום הבטון החשוף (אדריכלי) וכן, בביצוע עבודות גמר ברמה מוקפדת.

לחברה היכרות עמוקה עם חומרים מכל סוג וניסיון רב בביצוע, בתיאום וסנכרון מלא מול הספקים וקבלני המשנה שנבחרו על ידי לקוחותינו. אנו מעסיקים אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם (מנהלי פרוייקטים, מהנדסים, מנהלי עבודה) ודואגים לבטיחות ולביטחון של עובדינו. אנו מלווים את הפרוייקט גם בכל הנוגע להיתרי בנייה, החל משלב קבלת ההיתר ועד לקבלת טופס 4 וכן לאחריות בדק.

>

ערכים

חיבורים – יחס חם, אנושיות
יחס חם, אנושיות ואכפתיות שבאים לידי ביטוי בתשומת לב, הקשבה ושותפות ללקוחות, לעובדים, לספקים ולסביבה שלנו. אנו קשובים לרצונות והצרכים של לקוחותינו על מנת להעמיד לרשותם פתרונות כוללים ושירותים ברמה ובאופן אשר יהיו מעבר לציפיותיהם.

חדשנות – קדמה טכנולוגית
המקובל הוא לא דבר שאנו מסתפקים בו. אנו מאתגרים את עצמנו כדי למצוא פתרונות טכנולוגיים, חומרי בנייה וגמר ייחודיים וחדשניים מהארץ ומהעולם, מעודדים “חשיבה מחוץ לקופסא” במציאת פתרונות יצירתיים למגוון אתגרים.

דיוק – דקדקנות בפרטים, דיוק גם במורכבויות גבוהות.
אנו מונעים מתוך מחויבות למצוינות עד לפרט האחרון באופן יוצא דופן. אנו מומחים בתחומים בהם אנחנו פועלים וכמקצוענים, אנו מחוייבים ללמידה, שיפור ופיתוח תמידיים ותהליכי הפקת לקחים ויישומם.

מקצוענות – כח אדם, ניסיון והבנת התחום.
אנו מאמינים ביכולת של עבודת ורוח הצוות ולכן, חרתנו על דגלנו את השותפות כערך – עם הלקוחות שלנו, עם השותפים המקצועיים שלנו ועם הקהילה בה אנחנו פועלים.

אמינות והגינות – שקיפות ואמון בתהליך.
אנו לא מתפשרים על ערכי יושר, הגינות ואמינות. אנו עומדים בהבטחותינו ודורשים מעצמנו את הסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר

>

מי אנחנו

איתי גיל

מנכ״ל

מהנדס תעשייה וניהול-מדרשת רופין
בעל 22 שנות ניסיון בניהול פרויקטים ובביצוע עבודות הנדסה אזרחית במגוון תחומים

אלי אברגיל

מנהל פרויקטי עבודות גמר

הנדסאי בניין-מדרשת רופין
בעל 10 שנות ניסיון בניהול וביצוע עבודות שלד וגמר בבניה פרטית

אסף אברגיל

מנהל פרויקטי עבודות שלד

הנדסאי בניין-מדרשת רופין
מנהל עבודה רשום במשרד העבודה
בעל 10 שנות ניסיון בניהול וביצוע עבודות שלד וגמר בבניה פרטית

אנחנו לא רק בונים בתים.
אנחנו גם מבינים ויודעים להפוך את החלומות והרצונות של האנשים למציאות יוצאת דופן (למרות שאנחנו עוסקים ב-“ברזלים”…).

אנחנו שותפים מלאים לדרך.
זו הסיבה שאנחנו (גם) מלווים ומסייעים בכל הנדרש, כדי להפוך את תהליך בניית בית החלומות לחוויה מהנה ומלאת השראה. ככאלה, רמת המעורבות שלנו גבוהה לכל אורך התהליך ומעבר לו.

אנחנו שמים אותך במרכז.
כי בשבילנו כל בית הוא ייחודי בדיוק כמוך. ולכן אנחנו מקשיבים לצרכים והרצונות שלך ורואים גם באתגרים המורכבים ביותר את חדוות העשייה ובהתאם לכך מספקים פתרונות יצירתיים, תוך שאיפה מתמדת למצוינות מקצועית.

אנחנו מקפידים לשמור על איכויות גבוהות (גם בתהליכים בעלי מורכבות גבוהה מאד).
ולכן אנחנו דואגים ללמוד ולהכשיר את צוותי העבודה שלנו באופן תדיר בטכנולוגיות בנייה חדשניות, עושים שימוש בחומרי בנייה וגמר מתקדמים, בכלים החדשניים ביותר ואף משלבים ומתאימים מערכות חכמות. כל זאת, ברמת איכות בלתי מתפשרת ודיוק מוקפד עד לפרטים הקטנים ביותר.

אנחנו מאמינים בתקשורת פתוחה, אנושיות ושקיפות.
ורואים בהם את המפתח להצלחה ולהפיכת האתגר המשותף לחוויה אחרת ויוצאת דופן.

נשמח להיפגש לפרטים נוספים.